Villa Flo

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 4 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 120 m² Villa Flo Stryn is gelegen op 3 km afstand van Segestad en biedt toegang tot tal van toeristische attracties. De 4-slaapkamer villa is geschikt voor 8 gasten en biedt kanoën, sneeuwskiën en wandelen om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren.

    Oppstryn Church ligt op 10 minuten rjden weg van het vakantiehuis, en het Nationaal park Jostedalsbreen is op rijafstand van 15 minuten gelegen.

    In de gesitueerde in Stryn Villa Flo kunt u genieten van het uitzicht over het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van de villa behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Villa Flo biedt een complete keuken met alle benodigde apparatuur, zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. De dichtstbijzijnde bushalte is Flo ovre, een paar momenten van de 1-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Villa Flo Stryn

    In de gesitueerde in Stryn Villa Flo kunt u genieten van het uitzicht over het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van de villa behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn Buitenkant foto Villa Flo Stryn In de buurt foto Villa Flo Stryn Zakenleven foto Villa Flo Stryn Toiletten foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 120 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Flo Stryn

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Flo Stryn

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Noorwegen

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Villa Flo?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Villa Flo.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar het vakantiehuis?
      In het vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Nationaal park Jostedalsbreen (4 km), Segestad 3) en Oppstryn Church 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Flo Stryn